Черкаси пішли під воду

Byadministrator

Черкаси пішли під воду

Не встигли черкащани відійти від аномальної спеки під 40°С, як стихія нанесла ще один удар неймовірною зливою. За 40 хвилин в Черкасах випало 41% місячної норми опадів. І, напевне, це не так багато – подумає той, хто не знаходився вчора (4 липня) на вулицях міста.

Особливо від зливи постраждали Південно-Західний район, Казбет, вулиці Героїв Дніпра, Гагаріна та Університетська, Тараскова та автомобільне коло біля літака по Смілянській. Це не перший випадок, коли ці райони підтоплюють зливи і дощі, але цього разу все перейшло будь-які межі.

Напевне, кожен третій житель міста встиг зробити фото та відео наслідків цієї стихії та викласти їх в соцмережі. І кожен другий зауважує, що треба не тільки асфальтувати дороги та стелити плитку, а й зважати на те, що по всьому місту забиті колектори, зливові споруди та каналізація. Але до цього немає діла ні Бондаренку, ні комунальникам, яких, до речі, люди того дня і не бачили. Тому і маємо наразі пошкодження нещодавно застеленої дороги, сміття з колекторів на центральних вулицях міста та плитку, що попливла разом із сміттям.

Попливли річковий вокзал і частина митниці разом із відремонтованими вулицями, вулиця Смілянська в районі центрального стадіона і озера Ріца, в районі літака відновилося вже давно забуте озеро. В будинках північно-західного району через недбале ставлення комунальних служб до ремонту покрівлі залило під’їзди, що пізніше перейде в грибкові нарости, в тому числі, і у людей в квартирах.

Навпроти п’ятої поліклініки підтопило, ну і не очікувано для мене затопило ділянки вулиці Сумгаїтської, яка зараз знаходиться в стадії капітального ремонту… Як мені вдалося особисто виявити, каналізаційні решітки майже на всій ділянці, де ведуться будівельні роботи, були не готові до такого дощу, були забиті будівельним сміттям і піском. Отож, робіть висновки та сушіть весла.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: