Як в.о. ректора Курмаєв незаконно призначив свого адвоката на відповідальну посаду

Byadministrator

Як в.о. ректора Курмаєв незаконно призначив свого адвоката на відповідальну посаду

Як відомо, в.о. ректора Уманського державного педагогічного університету Петро Курмаєв має особистого адвоката в особі Валерія Банара. Саме так Курмаєв представив його працівникам вишу. Він постійно перебуває поряд з тимчасовим ректором у його кабінеті, дає поради, заступається. Відповідно, Банар має доступ до всіх документів, якими має розпоряджатися лише ректор. Проте на численні запити працівників вишу про легітивність перебування Валерія Банара на території університету, його правомірність ознайомлення з персональними даними працівників та корпоративною інформацією відповіді від посадовця не було.

Тож пропонуємо розібратися, хто такий Валерій Банар, і чому ми вважаємо, що він перебуває на посаді так званого адвоката незаконно.

В університеті є така посада: «Провідний фахівець з питань запобігання та виявлення корупції». У травні ця посада стала вакантною, на вільне робоче місце претендували одразу 3 особи. Без розгляду документів інших осіб в.о. ректора Петро Курмаєв, з грубими порушеннями та створивши конфлікт інтересів, взяв на роботу особистого адвоката – Валерія Банара.

Найперше, Банар не відповідає кваліфікаційним вимогам, прописаним у Посадовій інструкцій. На посаду уповноваженої особи призначається працівник, що має вищу юридичну освіту та досвід роботи у правоохоронних органах не менше 5 років.

Курмаєв здійснив порушення, коли прийняв на роботу Уповноваженого. Він прийняв рішення одноосібно, а мав отримати погодження МОН України, юрисконсульта університету та виборчого органу Первинної профспілкової організації. Спочатку збираються всі необхідні документи кандидата, і тільки після отримання письмового погодження, керівник закладу може видати відповідний наказ.

Ще один цікавий нюанс, який змушує сумніватися у щирих намірах Курмаєва і Банара. Адвокат був призначений на роботу до вишу, з якого сам був відрахований у 2016 році. Він винен 2725,00 грн. педагогічному університету за навчання.

Після призначення на посаду Банара на нього поклали тимчасове виконання обов’язків юрисконсульта УДПУ
імені Павла Тичини
. Але це протирічить Закону України «Про запобігання корупції», адже Валерій Васильович паралельно є депутатом Христинівської районної ради.

Виявлені факти були зібрані та передані до Уманської місцевої прокуратури, але поки реакції немає.

Нагадаємо, викладачі, які відкрито виступили проти Курмаєва, опинилися під загрозою звільнення.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: