Інтернет-видання “Умань-інфо” розповсюджує фейки щодо УДПУ

Byadministrator

Інтернет-видання “Умань-інфо” розповсюджує фейки щодо УДПУ

Уманське інтернет-видання “Умань.інфо” оприлюднило інформацію про те, що депутати Черкаської обласної ради підтримали позицію в.о. ректора УДПУ Петра Курмаєва і вирішили залишити його на посаді до виборів.

Як повідомляє джерело, представники колективу УДПУ прийшли на сесію Черкаської обласної ради, щоб виступити проти призначеного ректора. Освітяни вимагали позбавити Петра Курмаєва посади. Але депутати підтримали позицію МОН України, щодо призначення Курмаєва в.о. ректора університету на період до виборів.

Насправді на сесії все було не так і видання “Умань.інфо” перекручує факти. Представники університету звернулися до депутатського корпусу облради та зокрема до голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара з вимогою зняти ректора, призначити керівником першого проректора і провести прозорі вибори, створити наглядову раду за цим процесом з представників Міністерства освіти і науки. Ігор Красноштан передав звернення до губернатора, під яким підписалися 480 працівників уманського вишу. Посадовець пообіцяв допомогти і донести суть проблеми до президента Володимира Зеленського.

Як повідомляє інтернет-видання “Прочерк“, депутати також обіцяли підтримати освітян у їхньому зверненні до міністерства.

Фото: “Прочерк”

Депутати Юрій Ботнар та Олександр Вельбівець запропонували винести даний документ як окремий проект рішення облради, але на час голосування в залі не було кворуму.

Фото: “Прочерк”

Тому стверджувати, що Черкаська обласна рада підтримала позицію в.о. ректора Петра Курмаєва не можна, бо це питання навіть не розглядалося на сесії. А інформація, що оприлюднює “Умань.інфо”, – маніпулятивна. Дане інформаційне джерело – це кишенькове ЗМІ, що належить Андрію Дикуну, якого підозрюють у причетності до розгоряння скандалу в університеті.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: