В Умані аграрії організували допомогу лікарям та пенсіонерам в часи пандемії (відео)

Byadministrator

В Умані аграрії організували допомогу лікарям та пенсіонерам в часи пандемії (відео)

“Збережемо життя українців” – головний меседж аграріїв з усієї України, що об’єдналися у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу. Сільгоспвиробники Черкащини створили в Умані центр формування продовольчих пакунків, аби допомогти продуктами харчування найбільш вразливим категоріям населення – лікарям та пенсіонерам. До роботи підключились волонтери. 

Небайдужі збирають пакунки — допомогу літнім людям на час карантину. Головна мета: пенсіонери залишаться вдома аби не наражатись на небезпеку. За одним столом волонтери фасують борошно та цукор. За іншим — розподіляють овочі. В кожному пакунку по кілограму борошна, цукру, пляшка олії та овочі — огірки, помідори, цибуля і морква. Пакунок важить близько 6-7 кілограмів.

Всі ці продукти передали сільгоспвиробники Черкащини. Організувала такий продовольчий резерв Всеукраїнська Аграрна Рада. Така ж робота проводиться по всій країні. Аграрії запевняють, допомагають не тільки продуктами харчування, а й збирають медикаменти для лікарень.

Приміщення для зберігання продовольчого резерву надало аграріям одне з уманських кошерних підприємств ТОВ “Уманська левада”. Це їдальня, де масово харчуються паломники. Але для боротьби з пандемією об’єднуються всі.

Загалом в Умані зібрали понад 9000 пакунків.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: