На території Леськівської та Паланської об’єднаних територіальних громад відкрилися нові поліцейські станції

Byadministrator

На території Леськівської та Паланської об’єднаних територіальних громад відкрилися нові поліцейські станції

На даний час на території Черкаської області вже працює 14 поліцейських станцій. Ще дві станції відкрили сьогодні.

На території Леськівської та Паланської об’єднаних територіальних громад відкрили поліцейські станції, які обслуговуватимуть жителів вказаних територіальних громад. В урочистих заходах взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, керівництво районної поліції  та місцеві жителі.

Під час урочистого відкриття гостям представили поліцейських офіцерів громади, які будуть постійно нести службу на території, закріпленої за ним громади. Поліцейська станція стане для офіцера громади і службовим кабінетом, і місцем прийому громадян, і місцем короткострокового відпочинку, під час добових відпрацювань.

Наприкінці заходу присутні оглянули службове приміщення, в якому зроблений сучасний ремонт, воно оснащене меблями, необхідною комп’ютерною і офісною технікою та підведено всі необхідні комунікації.

Відтепер жителям громади не потрібно їхати до міста, щоб поспілкуватися з поліцейським, розповісти свою проблему та попросити допомоги, вони  можуть звернутися у будь-який час до поліцейського офіцера громади та отримати своєчасну кваліфіковану допомогу.

Сектор комунікації поліції Черкаської області 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: