“На манеже – все те же”: мер Умані Цебрій і його перший заступник Клочко за 12 млн грн вкрали насосну станцію в районі паломництва хасидів (ВІДЕО)

Byadministrator

“На манеже – все те же”: мер Умані Цебрій і його перший заступник Клочко за 12 млн грн вкрали насосну станцію в районі паломництва хасидів (ВІДЕО)

    Скандальне розкрадання Умані продовжується. Про чергову махінацію уманської влади розповів народний депутат України Антон Яценко у своєму відеоблозі на сторінці у соцмережі Facebook. Зокрема, розповів цікаві факти про крадіжку насосної станції «Перовської» на вулиці Володимира Мономаха, 4а в районі паломництва хасидів. Ця територія охоплює майже  5 соток землі.

Антон Яценко переконаний, що єдиною проблемою, від якої йдуть усі біди в Умані, є мер міста Олександр Цебрій  та його перший заступник Сергій Клочко.

Тож, як вони провернули нову корупційну махінацію?

Є така компанія ТОВ «Будкомплект Умань». Її директором Кучеренко Станіслав Володимирович. Він же  – підставна особа і однокласник Олександра Цебрія. І він же викупив насосну станцію «Перовської» за 117 120 грн (з ПДВ).

Потім цю станцію Кучеренко переоформив і уклав остаточний договір купівлі-продажу із зазначеною ціною продажу об`єкта 134 тис 513,34 грн (з ПДВ). Тобто, майже 6 тис доларів.

https://prozorro.sale/ssp_object/UA-AR-P-2018-12-28-000039-2

Після цього комплекс будівель і споруд насосної станції було переоформлено на ПП «Кредо Умань». Його очолює родич Клочка – Коломієць Євгеній Миколайович, а засновником є рідний батько Клочка – Клочко Леонтій Іванович. Тоді цей об’єкт одразу виставили на перепродаж майже за 500 тис доларів США, а це у 100 разів дорожче.

«Тобто, дорогі уманчани, знову ця банда, яка називає себе уманською міською владою в особі Цебрія і Клочка, вкрали у вас не менше 12 млн грн. Ці кошти можна було б спрямувати на ремонт доріг, вуличне освітлення, дитяче харчування, ремонти дитсадків, шкіл, облаштування парків тощо. Але усіма цими грошима, як і вкраденим тубдиспансером, водонасосною станцією та багатьма іншими об`єктами, заволоділи Цебрій і Клочко.

Потім вони всі вкрадені об`єкти перепродують. А далі, як мені відомо, у них є свій бізнес за кордоном, який вони розвивають фактично за рахунок пограбувань міста Умань і простих уманчан» – зазначив Антон Яценко.

Народний депутат повідомив, що Уманська місцева прокуратура розслідує кримінальну справу  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

А також Головне управління Національної поліції в Черкаській області проводить досудове розслідування аналогічної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

“Як народний депутат, я, звичайно, буду робити все: і писати листи і виступати, щоб зазначені об’єкти повернули уманській громаді. Але банда продовжує працювати. Зараз вони оголосили новий так званий аукціон – це баня і деякі інші об’єкти” – прокоментував парламентар.

Антон Яценко вважає, що єдиним правильним шляхом виходу з цієї ситуації є повна зміна уманської влади, її повне перезавантаження та повернення через суди всіх вкрадених об’єктів у власність міста.

“Дуже прикро, що свого часу, в 2015 році, саме таким «керівникам» довірили долю міста, а вони зараз цим користуються. Давайте боротись! Прошу уманчан про репост” – зауважив народний депутат.

Нагадаємо, раніше мер Умані Олександр Цебрій разом з першим заступником Сергієм Клочком вкрали насосну станцію, яка знаходиться біля нещодавно відкритого парку «Нова Софіївка» за адресою: вулиця Потоцького, 22а.

Джерело : https://umannews.in.ua/

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: