Умань долучилася до операції «Увага! Спецсигнал!» (Відео)

Byadministrator

Умань долучилася до операції «Увага! Спецсигнал!» (Відео)

У Черкасах рятувальники та поліцейські провели спільну операцію «Увага! Спецсигнал!».

Умань долучилася до операції «Увага! Спецсигнал!» (Відео)

Останнім часом представники екстрених служб виклику стикаються із проблемою безперешкодного руху вулицями міст. Водії транспортних засобів не завжди надають перевагу в русі спецавтомобілям, що рухаються у транспортному потоці з увімкненими проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом. Така неуважність та нехтування правилами дорожнього руху не лише призводить до затримки в дорозі фахівців служби порятунку, а й несе в собі загрозу життю людей, що потребують термінової допомоги.
Аби перевірити культуру поведінки водіїв на дорогах, в Україні розпочато спецоперацію «Увага! Спецсигнал!». 19 лютого така акція дісталася до Черкащини. Спільні групи рятувальників та патрульних поліцейських долучилися до проведення цього заходу у містах Черкаси та Умань.
Під час рейду пожежний автомобіль рухався вулицями міста з увімкненими спецсигналами, а екіпаж патрульної поліції, що супроводжував рятувальників, оцінював дії водіїв у транспортному потоці.
Як показав рейд, переважна більшість водіїв виконувала вимоги правил дорожнього руху, поступаючи та  надаючи перевагу оперативній службі. Водночас не обійшлось і без порушників, через що поліцейським довелось складати адміністративний протокол.
Аби нагадати водіям вимоги правил дорожнього руху та підвищити їхню культуру водіння, подібні спільні відпрацювання найближчим часом будуть проведені в усіх регіонах Черкащини.
Джерело: https://ck.dsns.gov.ua

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: