У лісах Черкащини масово полюють браконьєри (Відео)

Byadministrator

У лісах Черкащини масово полюють браконьєри (Відео)

Єгері та лісівники тільки і встигають знімати капкани, петлі та знищувати мисливські вежі. Лише за минулий рік лісова охорона затримала півтори сотні браконьєрів, але ті, заплативши копійчані штрафи, знову взялися за незаконний промисел.

У лісах Черкащини масово полюють браконьєри (Відео)

Про це йдеться у сюжеті Подробности ТВ.

За словами екологів, у черкаських лісах – безліч браконьєрів. Як доказ – цілий арсенал вилучених у них знарядь. Найжорстокіші – це петлі та капкани. Екологи переконують: полюють браконьєри аж ніяк не від скрути. М’ясо диких тварин цінується у гурманів, тож його, зазвичай, збувають у ресторани.

Для лісової фауни браконьєри – справжня пошесть. Лише за минулий рік лісівникам та екологам вдалось затримати понад півтори сотні браконьєрів. Щоправда, після сплати штрафу і відшкодування збитків вони знову повертаються до незаконного промислу. Кримінальної відповідальності за це в Україні не передбачено.

-В основному за такі порушення передбачена адмінвідповідальність. Поки що збитки за незаконне добування тварини не такі високі, щоб притягнути до кримінальної відповідальності, адмінштраф – від 1020 до 2040 гривень, – говорить Володимир Рибалка, головний мисливствознавець черкаського лісомисливського управління.

Екологи впевнені: виправити ситуацію можуть лише жорсткі зміни в екологічному законодавстві. Наразі усі пропозиції ще обговорюють перед поданням до Верховної Ради.

Відео можна передивитися за посиланням: https://podrobnosti.ua/2336580-lsi-cherkaschini-atakujut-brakonri.html

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: