Приміщення тубдиспансеру в Умані намагаються продати хасидам: чим це загрожує

Byadministrator

Приміщення тубдиспансеру в Умані намагаються продати хасидам: чим це загрожує

В Умані продали приміщення колишнього тубдиспансеру. Передача об’єкту у приватні руки та проведення ремонтних робіт на території загрожує здоров’ю містян.

У лікарні близько 100 років лікували хворих на туберкульоз, але у 2016 році міська рада прийняла рішення про ліквідацію закладу. Паличка Коха може знаходитися будь-де: на стінах приміщення, у землі, в каналізації. Хвороботворний організм живе близько 15 років. Зрозуміло, що біля тубдиспансеру концентрація збудників хвороби висока і тому несе потенційні ризики.

Як повідомляють різні джерела, після ліквідації уманського тубдиспансеру приміщення було продано фірмі-прокладці, приватному підприємству “Профелектро” із статутним капіталом лише у 5 тисяч гривень. Власник підприємства – Євгеній Коломієць, племінник першого заступника міського голови Сергія Клочка.

Зазначається, що Євгеній Коломієць придбав територію за 10 мільйонів гривень, і намагається перепродати хасидам за 96 мільйонів.

Участь фірми “Профелектро” та міської ради у спільних махінаціях з документами на земельні ділянки доводить ухвала Придніпровського районного суду міста Черкси.

В ході досудового розслідування встановлено, що Уманським міським головою разом із службовими особами Уманської міської ради не маючи ніякого відношення та будь-яких законних повноважень на виготовлення технічної документації із землеустрою для отримання державних актів на право приватної власності на земельні ділянки, в період часу 2015-2018 років на підставі неправдивої інформації, яку отримують через зацікавлених осіб, з метою отримання державних актів на земельні ділянки, не маючи дозволів сесії міської ради у вигляді рішень міської ради, самостійно без відповідних документів, через невстановлених осіб здійснюють замовлення на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки, які розташовані на території м. Умань, з подальшою реалізацією за грошові кошти третім особам.

В ході відпрацювання інформації, щодо земельних ділянок, які розташовані на території м. Умань, було виявлено ряд земельних ділянок комунальної власності, які оформлені та зареєстровані на фізичних осіб на підставі підроблених рішень виконавчого комітету Уманської міської ради, а також технічної документації із землеустрою, землевпорядними організаціями, які в дійсності її не виготовляли.

Нині прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння земельними ділянками. Всього було продано 12 ділянок, загальною площею 1,5 га землі і вартістю близько 40 млн грн.

У ході досудового розслідування викрито 12 осіб, яким повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Деяким обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: