Уманських посадовців підозрюють у незаконній приватизації двох насосних станцій

Byadministrator

Уманських посадовців підозрюють у незаконній приватизації двох насосних станцій

17 грудня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження по факту зловживання службовим становищем службовими особами Уманської міської ради, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.191 КК Кримінального кодексу України. Про це інформує пресслужба Уманської місцевої прокуратури.

Встановлено, що службові особи Уманської міської ради, шляхом зловживання своїм службовим становищем, спільно з керівництвом ТОВ «Будкомплект Умань», приватизували шляхом викупу за заниженою вартістю комплекс будівель і споруд насосної станції «Софіївка» загальною площею 244,5 кв.м. та комплекс будівель і споруд насосної станції «Петровської» по вулиці Володимира Мономаха, загальною площею 50 кв.м.

На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: