В Умані запроваджують платні групи продовженого дня, коли в Черкасах збільшують кількість безкоштовних

Byadministrator

В Умані запроваджують платні групи продовженого дня, коли в Черкасах збільшують кількість безкоштовних

У новому навчальному році уманчани платитимуть за послуги вихователя групи продовженого дня в закладах середньої освіти.

Держава готова забезпечити наглядом у позаурочний час лише дітей пільгових категорій – малозабезпечених та багатодітних.  Для цього було створено 24 групи продовженого дня.

Таку необхідність списують на дефіцит коштів. Згідно з повідомленням відділу освіти Уманської міської ради, на оплату праці вихователів груп продовженого дня із виділеної освітньої субвенції державного бюджету не вистачає 2 млн 512 тис грн. Батькам пропонується оплачувати не лише послуги вихователя ГПД, а й комуналку.

В той же час, у черкаських школах створять 72 групи подовженого дня. За словами директора департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР, Сергія Воронова, ці групи будуть безкоштовними.  Для пільговиків також буде безкоштовне харчування.

Як повідомляє інтернет-видання 18000, у минулому році у закладах загальної середньої освіти міста було організовано роботу 69 груп продовженого дня для 1950 учнів. Цього року в Черкасах планують охопити додатковими годинами 2031 учня.

Водночас Воронов зазначив, що для задоволення запиту всіх батьків бракує понад 1 млн грн. Тож у школах, де бракує груп подовженого дня, може бути оганізавано надання додаткових освітніх послуг, які вже будуть платними.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: