На Уманщині відбулися заходи до Дня незалежності України

Byadministrator

На Уманщині відбулися заходи до Дня незалежності України

На Уманщині відбулися офіційні заходи до Дня незалежності України.

23 серпня громада району зібралася в смт Бабанка на урочистості, присвячені найбільшому святу держави. До урочистостей долучилися керівники району, гості з дружньої Республіки Польща, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, громадські організації, підприємці, делегації з населених пунктів району.

Захід розпочався святковою ходою єдності, після чого усі зібралися біля сільського будинку культури на офіційне привітання від керівництва і гостей.

За високий професіоналізм, особисту мужність та патріотизм проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності держави та з нагоди Дня незалежності України перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький та заступник голови районної ради Петро Бабкін вручили почесні грамоти жителям Уманського району, які взяли участь в бойових діях на сході країни.

Для гостей підготували насичену концертну програму, майстер-класи, виставки, забави. Кожне село презентувало власний куточок, де можна було познайомитися з його історією та сьогоденням, дізнатися про видатних і талановитих жителів Уманщини, краще пізнати свій рідний край.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: