В Умані говорили про співпрацю України та Ізраїлю

Byadministrator

В Умані говорили про співпрацю України та Ізраїлю

В Умані побувала поважна делегація: помічник Президента Андрій Єрмак, голова СБУ України Іван Баканов, керівник Укравтодору Славомір Новак, міністр Ізраїлю Зеев Елькін. Про це у своєму фейсбук повідомив губернатор Черкаської області Ігор Шевченко.

Раніше 19 серпня вперше за 20 років відбулася зустріч Президента України і прем’єр-міністра Держави Ізраїль Біньяміна Нетаньягу. Одне із анонсованих питань – спільні проекти в Умані, які сприятимуть розвитку всієї Черкащини.

“Наші ізраїльські партнери говорять: якщо зміни затягуються – вони не відбудуться. Тому не минуло ще і 10 днів після візиту прем’єр-міністра Ізраїлю, а ми вже прийняли делегацію та відвідали важливі об’єкти. Сподіваюсь, вже у найближчому майбутньому вони побачать інвестиції,” – наголосив Ігор Шевченко.

Політики окремо зупинились на питанні будівництва доріг в області, розглянули перспективні інфраструктурні проекти.

“У нас із Ізраїлем багато спільного, перейматимемо корисний досвід один одного. Основний принцип нашої співпраці – залучення вкрай необхідних інвестицій, але лише на законному підгрунті та з урахуванням інтересів місцевих жителів,” – додав політик.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: