Поблизу Умані зупинили перевантажений автомобіль: сума штрафу сягнула майже мільйон гривень

Byadministrator

Поблизу Умані зупинили перевантажений автомобіль: сума штрафу сягнула майже мільйон гривень

Вчора, 7 серпня, на контрольно-зважувальному пункті поблизу Умані зупинили вантажівку, вага якої склала майже 110 тонн, що на 40 тонн вище дозволеної норми. Сума нарахованого штрафу за порушення склала 32274,87 євро. Станом на сьогодні усю суму було сплачено перевізником. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Працівниками Управління Укртрансбезпеки у Черкаській області спільно з працівниками патрульної поліції Управління у Черкаській області на автодорозі Київ-Одеса під час проведення заходів з державного нагляду (контролю) на автомобільному транспорті та заходів щодо збереження автомобільних доріг загального користування було проведено перевірку великовагового транспортного засобу, що перевозив обладнання з відповідним Дозволом на участь у дорожньому русі, де загальна вага автопоїзду з вантажем складала 69500 кг.

При контрольному зважуванні було виявлено рекордний випадок перевищення вагових обмежень на 39950 кг. Таким чином загальна вага автопоїзду склала 109450 кг.

У відношенні перевізника було складено Акт за ст. 48 Закону України “Про автомобільний транспорт” та здійснено нарахування плати за проїзд дорогами загального користування з перевищенням вагових параметрів на суму 32274,87 євро. Введено обмеження на подальший рух веливовагового транспортного засобу до сплати нарахованих штрафних санкцій. Станом на сьогодні нарахована плата за проїзд у розмірі 919199,76 грн. сплачена перевізником до Державного бюджету України. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: