В Умані через суд зупинили діяльність АЗС

Byadministrator

В Умані через суд зупинили діяльність АЗС

Судом до усунення порушень призупинена діяльність без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря АЗС в м. Умань. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник  Управління екологічного нагляду  (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков. 

В період з 27.02.2019 по 01.03.2019 Державною екологічною інспекцією Центрального округу проведено планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища ТОВ «Автотрансгаз».

За результатами проведеної перевірки встановлено, що дане підприємство здійснює виробничу діяльність, під час якої здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, без відповідного дозволу, що є порушенням ст. 10, 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря». Керівника вказаного підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, захищаючи інтереси держави Держекоінспекція звернулась до Черкаського окружного адміністративного суду про тимчасову заборону (зупинення) діяльності товариства, до отримання відповідного дозволу.

Дослідивши матеріали справи, 29 липня 2019 року Черкаський окружний адміністративний суд виніс рішення, яким позов Держекоінспекції задовольнив в повному обсязі та зобов’язав Відповідача зупинити діяльність, до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: