На Уманщині незаконно нарубали дерев на мільйон гривень

Byadministrator

На Уманщині незаконно нарубали дерев на мільйон гривень

Держекоінспекцією виявлена масштабна незаконна порубка лісу в ДП «Уманське лісове господарство». Обсяги нанесеної шкоди за попередніми даними можуть скласти понад 1 млн. гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник  Управління екологічного нагляду  (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков. 

Державною екологічною інспекцією Центрального округу завершено проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Уманське лісове господарство» спільно з представниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Як повідомляє чиновник, за результатами проведеної перевірки нараховано суму завданої шкоди внаслідок незаконних вирубок дерев на території підпорядкованого лісового фонду, загальна сума якої становить 1 млн. 156 тис. 408 грн.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб: за ст.64 КУпАП «Порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини, заготівлі живиці», ст. 65 КУпАП «Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка», ст. 68 КУпАП «Порушення правил відновлення і поліпшення лісів, використання ресурсів спілої деревини, вимог з охорони пралісів, квазіпралісів та природних лісів», ст. 73 КУпАП «Засмічення лісів відходами», ч.1 ст. 77 КУпАП «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах».

Матеріали даної перевірки готуються для передачі до правоохоронних органів з метою вжиття заходів, передбачених законодавством.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: