На Уманщині медикам двічі довелося приймати пологи ще до прибуття у лікарню

Byadministrator

На Уманщині медикам двічі довелося приймати пологи ще до прибуття у лікарню

На Уманщині медикам двічі довелося приймати пологи в екстремальних умовах: малюк з Максимівки народився ще вдома, а з Коржової Слободи – по дорозі до лікарні. Про це повідомляє прес-служба КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

28 червня о 19:24 бригада Уманської станції швидкої медичної допомоги виїхала на виклик “пологи” в с. Максимівка Уманського району.

Карету швидкої викликали одразу, як 21-річна жінка відчула перейми. У неї це були вже другі пологи.

Їдучи на виклик, фахівці бригади екстренної медичної допомоги не очікували, що дитинча буде так поспішати на світ. Але, не розгубившись, – прийняли пологи вдома: медики допомогли народитись здоровому хлопчику. Опісля щасливу маму з малюком доставили в Уманську ЦРЛ.

30 червня о 3:02 ночі в диспетчерську Уманської СШМД знову надійшов виклик про пологи у 24-річної жінки. Бригада екстренної медичної допомоги без зволікання виїхала в с. Коржова Слобідка Уманського району.

Мама з досвідом – у жінки це були вже треті пологи – почала народжувати на пів дорозі до пологового. Тож завдяки злагодженій роботі та професіоналізму медиків на світ з’явився ще один здоровий хлопчик. Породілю з дитиною також доставили в Уманську ЦРЛ.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: