Уманські фірми попалися на змові у процедурах закупівель послуг із утримання та прибирання міста

Byadministrator

Уманські фірми попалися на змові у процедурах закупівель послуг із утримання та прибирання міста

За змову під час участі в торгах з утримання та прибирання Умані Антимонопольний комітет оштрафував і відправив у “бан” ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, УКП “Комунальник” та ФОП Кучеренко С.В. 

Про це пише сайт 18000 з посиланням на голову Черкаського обласного територіального відділення АМКУ Юлію Чемич.

У 2017-2018 роках ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, УКП “Комунальник” та ФОП Кучеренко С.В. брали участь у процедурах закупівель послуг із утримання та прибирання міста, що проводились відділом ЖКГ Уманської міської ради.

За результатом аналізу конкурсних пропозицій зазначених суб’єктів господарювання, документації конкурсних торгів Замовника, а також матеріалів, отриманих у ході розгляду справи, встановлено обставини та факти, які свідчать про те, що учасники узгодили між собою умови участі у торгах.

Як повідомляв раніше активіст “Дозорро”-спільноти Артур Чемирис, у своїй документації “Каскад-сіті” вказав, що за 4,99 тис гривень через посередника – ФОП Швець Оксана Анатоліївна – на умовах суборенди користуватиметься технікою УКП “Комунальник”. Крім того, трактор “Беларус” товариство орендуватиме у іншого свого конкурента – підприємця Станіслава Кучеренка.

Таким чином, вище зазначені суб’єкти господарювання вчинили порушення, передбачені п. 1 ст. 50, п. 4 частини другої ст. 6 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” у подальшому ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, УКП “Комунальник” та ФОП Кучеренку С.В. заборонили брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: