У Черкасах п’яні прокурори мало не зчинили стрілянину в одному з ресторанів міста

Byadministrator

У Черкасах п’яні прокурори мало не зчинили стрілянину в одному з ресторанів міста

Черкаський активіст Дмитро Кухарчук поширив на своїй сторінці у Фейсбук відео, на якому нетверезі чоловіки борюкаються на порозі нічного закладу. Один з них дістав зброю, але іншому вдалося її відібрати.

Як стверджує дописувач, на відео – працівники прокуратури, які мало не здійняли п’яну стрілянину в черкаського ресторану “Тарас Бульба”. Пригода трапилася у п’ятницю, 7 червня.

“У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження.

На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій.

Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б…

Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.

Це виродки , що мають стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців,” – обурюється автор повідомлення.

 

На викладений матеріал відреагував прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко. Ганебну подію він прокоментував на своїй сторінці у соціальній мережі. Прокурор запевнив, що з даного приводу буде проводитися службова перевірка. Разом з тим посадовець наголосив, що скарг на працівників прокуратури не надходило, а всі події відбулися у неробочий час.

“Попри те, що подіі відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своіх підлеглих неприпустимою.
У зв‘язку з чим ще вчора за цим фактом мною було призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії. В той же час окремими «активістами», а по сумісництву підозрюваними у цілому ряді кримінальних проваджень, зі зрозумілих причин штучно роздмухується ситуація, з метою дискредитації правоохоронного органу та отримання політичних дивідентів у переддень виборів. Звертаюсь з проханням до представників засобів масової інформації не поширювати неперевірену інформацію та дочекатись висновків службової перевірки.”

Обурені свавіллям черкаських прокурорів громадяни вже готуються до протестної акції. 13 червня о 12:00 небайдужі збираються біля обласної прокуратури з вимогою відставки Ковтуна, Барбаша і Овчаренка.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: