У Монастирищі відкрили оновлений міський сквер

Byadministrator

У Монастирищі відкрили оновлений міський сквер

31 травня відбулася радісна та знакова подія для усіх жителів та гостей міста Монастирище – відкриття оновленого міського скверу.
Тисячі монастирищан зібрались на площі та у сквері, які з нетерпінням чекали на урочисте дійство.

Урочисто відкрив сквер, перерізавши червону стрічку разом з місцевими дітьми, ініціатор проекту реконструкції міського скверу народний депутат України Антон Яценко.

Цієї ж миті запустились стрілки на вежі з годинником. Яскраво доповнив цю часову композицію годинник на арці у вигляді герба Монастирищенського району. Вони стали символом нового часу, постійного руху і розвитку в місті.

Зауважимо, що парламентар добився фінансування на реалізацію цього проекту. З міського бюджету кошти на реконструкцію скверу не виділялись.

Крім того, у сквері було презентовано ряд оновлень:

➡скульптура оленів, які є благодатним символом відродження, відваги, чистоти, щастя й довголіття;

➡дитячий майданчик;

➡клумби з багаторічних квітів;

➡викладені плиткою алеї

➡встановлені лавочки та ліхтарі.

Тепер жителі та гості міста мають змогу відпочивати з сім’єю, рідними, близькими в облаштованій парковій зоні, прогулюватись новими алеями, милуватись красою багаторічних квітів. А діти в цей час можуть погратися на новому дитячому майданчику.

«Радий, що мені вдалось реалізувати цей проект. Впевнений, що сквер стане ще одним улюбленим місцем відпочинку для монастирищан та гостей міста» – прокоментував Антон Яценко.

З нагоди відкриття скверу за ініціативи Антона Яценка відбувся святковий концерт за участі співачки, композиторки та авторки пісень, лауреатки національної премії “Пісня року 2014” і музичної премії “Золота Жар-птиця 2018” Світлани Тарабарової (TARABAROVA). А також яскравих емоцій для дітей додали вуличні ходулісти, аніматори зі своєю розважальною програмою, у якій взяли участь усі бажаючі. Кожен міг сфотографуватись з улюбленим героєм та почастуватись безкоштовною солодкою ватою.

Варто зазначити, що Антон Яценко протягом останніх років дуже активно розвиває Монастирище. За його ініціативи було зроблено реконструкцію Центральної площі.

Народний депутат запевнив, що буде й далі розвивати Монастирищину.

Марія Журавленко

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: