Щодо незаконної діяльності Держгеокадастру на Христинівщині буде проводитися службова перевірка

Byadministrator

Щодо незаконної діяльності Держгеокадастру на Христинівщині буде проводитися службова перевірка

У селах Зоряне та Ягубець Христинівського району селяни нарікають на діяльність Черкаського обласного Держгеокадастру. В обох випадках люди претендують на одержання земельних ділянок, але не можуть добитися розпаювання, так як постійно отримують “згори” відмову.

31 травня під час години запитань до Уряду депутат Антон Яценко звернувся до Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з проханням призначити службове розслідування і діяти відповідно до Закону, щоб звільнити порушників, які стоять на заваді у селян. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

Крім того, Черкаська обласна рада вже звернулась до Прем’єр-міністра України і Президента України, щоб звільнити Ольгу Залогу із займаної посади. Депутат стверджує, що її «кришує» пані Людмила Шемелинець, перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Нагадаємо, нещодавно селяни перекривали рух на трасі Київ-Одеса. Таким чином вони хотіли привернути увагу до бездіяльності очільниці Черкаського обласного Держгеокадастру Ольги Залоги. Селяни підозрюють керівника в участі у корупційних схемах, а тому вимагають її відставки. У всіх трьох населених пунктах люди не можуть розпаювати сільські землі, і звинувачують у всьому саме земельних управлінців.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: