Верховна рада не допустила прийняття законопроекту про скасування мажоритарної системи

Byadministrator

Верховна рада не допустила прийняття законопроекту про скасування мажоритарної системи

22 травня на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада України розглянула поданий новообраним Президентом Володимиром Зеленським законопроект №10319 від 22.05.2019, який передбачає скасування мажоритарної виборчої системи.

Переважна більшість народних обранців, у тому числі й депутат-мажоритарник від округу №200 Антон Яценко, виступили проти вказаного законопроекту.

Антон Яценко вважає недопустимим скасування мажоритарної виборчої системи, адже вона діє у Франції, Канаді, США та інших розвинених країнах.

Народний депутат наголосив, що його обрали, аби він представляв інтереси виборців свого округу. А у випадку повернення голосування за партійними списками інтереси жителів сіл і міст Черкаської області у Парламенті представлені не будуть.

Антон Яценко зазначив, що партійна система без депутатів-мажоритарників перетворить Парламент на акціонерне товариство. Адже до партійних списків раніше записувалися друзі, однокашники, водії, охоронці та інші люди, які по факту є підставними особами-«маріонетками» і їм байдужі інтереси людей.

«Тому я не голосував за цей законопроект і різко виступаю проти нього. І правильно, що Верховна Рада його провалила. Цікаво було б дізнатись Вашу думку, бо 21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: