Оновлена історична частина «Софіївки» стала відомою на всю Україну

Byadministrator

Оновлена історична частина «Софіївки» стала відомою на всю Україну

27 квітня відбулося грандіозне відкриття оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка». Знакова подія для України та світу привернула увагу кореспондентів всеукраїнського сайту новин «А ТИ ЗНАВ?». Журналісти відвідали дендропарк у день відкриття та розповіли, що саме змінилося в оновленій «Софіївці».

Відеосюжет про відкриття оновленої історичної частини «Софіївки», знятий сайтом новин «А ТИ ЗНАВ?», вже переглянуло майже 1 мільйонкористувачів Facebook. Водночас, відеоролик на цю ж тематику, опублікований на сторінці ініціатора проекту реконструкції та розбудови дендропарку, народного депутата України Антона Яценка у Facebook, набрав більше 1 мільйона переглядів.

Отже, відтепер в оновленому дендропарку «Софіївка»:

  • гості мають змогу милуватися багатоярусним світлодинамічним прогулянковим комплексом водоспадів «Тризуб Посейдона», що приваблює містичною атмосферою після заходу сонця;
  • встановлено пам’ятники засновнику парку, графу Станіславу Потоцькому, та його дружині Софії;
  • радує око найбільший в Україні сад магнолій з ексклюзивними сортами рослин;
  • оновлено центральну алею та доріжки з гранітної бруківки;
  • створено експозицію з елементами бруківки головної алеї, побудованої у 1838 році;
  • відновлено звіринець, заснований Станіславом Потоцьким, де невдовзі поселяться близько 30 видів диких тварин;
  • з’явилися нові громадські вбиральні.

Відкрив оновлену «Софіївку» ініціатор проекту реконструкції та розбудови дендропарку народний депутат України Антон Яценко.

У день святкового відкриття відвідувачі мали змогу поринути в атмосферу кінця ХVIII – початку ХІХ століття. Алеями «Софіївки» прогулювалися актори у костюмах вказаної епохи. Художники парку безкоштовно малювали портрети усіх охочих. А виступ струнного камерного оркестру Kyiv Fantastic Orchestra створював відповідний настрій.

На завершення урочистого заходу біля комплексу водоспадів «Тризуб Посейдона» відбувся концерт народного артиста України, соліста Метрополітен Опера у Нью-Йорку, Маестро Володимира Гришка.

Антон Яценко зазначив, що найближчим часом також будуть завершені роботи з облаштування нової, сучасної «Софіївки», яка матиме вигляд фентезі-парку.

«Радий, що завдяки оновленому дендропарку «Софіївка» Умань стає відомою на всю Україну та за її межами. Далі буде», ― написав народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: