Антон Яценко назвав імена осіб, причетних до рейдерського захоплення землі на Христинівщині (відео)

Byadministrator

Антон Яценко назвав імена осіб, причетних до рейдерського захоплення землі на Христинівщині (відео)

17 квітня депутат Антон Яценко провів прес-конференцію щодо рейдерського захоплення землі у селі Зоряне Христинівського району. Парламентар не лише розкрив схему, за якою “віджимаються” сотні гектарів земель по всій Україні, а й назвав імена осіб, які причетні до скандалу на Христинівщині.

Як повідомляє Антон Володимирович, ласий шмат землі в Зоряному планує викупити директор ПП «Агротрейд Групп» Овчарук Сергій Станіславович. Для цього він дав вказівку головному бухгалтеру свого підприємства Ковпатюк Надії Вікторівні та юристу свого підприємства Артемовій Ользі Василівні, знайти 50 громадян, які будуть згодні оформити на себе в порядку безкоштовної приватизації та згодом продати йому вказані земельні ділянки.

Голова села Зоряне Ірина Прус не погодилася стати учасником нечесної гри кримінальних ділків, і не надала згоду сільської ради на передачу земельних ділянок у власність заздалегідь обумовленим особам. Через це на жінку здійснювався тиск. Переходило навіть до погроз життю та здоров’ю. Позиція сільського голови проста і зрозуміла: претенденти на ділянки є і серед зорянців, частина яких за законом мають першочергове право на отримання всіх дозволів, але чомусь Держгеокдастр постійно ігнорує їх заяви, а тепер лобіює інтереси зовсім сторонніх осіб, які підозрюються у злочинних махінаціях.

Коли ж вказані громадяни отримали відмови у затвердженні проектів землеустрою від ГУ Держгеокдастру та зрозуміли, що їм не вдасться отримати у приватну власність земельні ділянки, 39 із них через уповноваженого представника Рибитва Олександра Анатолійовича звернулися до суду з позовами про визнання відмов Держгеокадастру неправомірними. Антон Яценко показав, хто ці люди, і які мають родинні зв’язки. Виявилося, що це родичі та друзі громадянки Ковпатюк, працівники підприємств, підконтрольних Овчаруку, а також наближені особи до представників місцевої політичної еліти.

Зазначеним громадянам протягом 2018-2019 років було надано дозволи на розробку проектів землеустрою без відповідної згоди Зорянської сільської ради.

Тепер начальник ГУ Держгокадастру в Черкаській області Ольга Залога відмовляється надавати дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок жителям с. Зоряне, оскільки земельні ділянки, які планується відвести у приватну власність, є предметом судового спору.

Зорянці, в свою чергу, готові боротися за законні наділи. В цьому їх підтримує Антон Яценко. Депутат пообіцяв, що зробить усе можливе, аби земельні запаси не дісталися рейдерам. Також депутат повідомив, що звернувся до відповідних служб аби ті перевірили правомірність діяльності підприємця Сергія Овчарука.

“Ми впродовж кількох років наводимо тут порядки. Були раніше випадки рейдерства, але це було в інших районах Черкащини. За останні 3 роки це перший випадок, коли так нахабно злочинці захоплюють землю”, – підсумував Антон Володимирович.

Парламентар готовий відстоювати права селян і добитися врешті справедливого поділу земель між селянами, а не між рейдерськими підставними особами.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: