На Уманщині місцеве підприємство планує побудувати сучасний елеваторний комплекс

Byadministrator

На Уманщині місцеве підприємство планує побудувати сучасний елеваторний комплекс

Приватне акціонерне товариство “Укрзерноімпекс” спільно із сільськогосподарським товариством “Лан” планує побудувати на території села Ладижинка сучасний елеваторний комплекс із загальним об’ємом у 20 тисяч тон під різні зернові культури. Завдяки сучасним технологічним рішенням процес сушіння продукції відбуватиметься без викидів відходів виробництва в атмосферу. Відповідно, з будівництвом елеватора для місцевих з’являться нові робочі місця.

Про це розповіла директор підприємства “Укрзерноімпекс” Оксана Подвальникова.

Відповідне рішення було прийнято з метою підвищення рівня сільсьгосподарсьго виробництва та розширення галузі спеціалізації товариства. Загальна вартість проекту складає понад 15 мільйонів гривень.

“Підприємство “Лан” зареєстровано в Уманському районі, тому всі податки із заробітних плат, ПДФО, орендна плата за землю надходитиме до бюджету Ладижинської ОТГ, – зазначила Оксана Андріївна. – На нашому елеваторі працюватимуть лише місцеві, що проживають в найближчих селах: Ладижинка, Колодисте, Малий Затишок, Рижавка.”

За договором будівництвом елеватора займатиметься фірма “KMZ Industries” – провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна. Фірма спеціалізується на реалізації масштабних проектів не лише на території України, а й за кордоном.

Представник компанії Анатолій Третяк розповів, про особливості будівництва елеваторного комплексу в Ладижинці. Весь процес поділено на три етапи. На першому етапі побудуть силос для зберігання зерна на 5 тисяч тон та зерносушарку “Brice-Baker”. На другому етапі планується будівництво транспортної сітки і ще двох силосів по 5 тисяч тон. На завершальному етапі елеватор доповниться ще одним силосом.

“Даний комплекс включатиме в себе організацію 20-30 робочих місць. Новостворений колектив пройде навчання в компанії “KMZ Industries”, що, в свою чергу, буде засвідчуватися сертифікатом”, – наголосив Анатолій Третяк.

Елеваторний комплекс буде обладнано сучасною системою захисту задля уникнення викиду продуктів виробництва в атмосферу.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: