Жителям Уманщини розповіли, як отримати дотацію на молодняк великої рогатої худоби

Byadministrator

Жителям Уманщини розповіли, як отримати дотацію на молодняк великої рогатої худоби

Кожен житель Уманщини, що займається утриманням великої рогатої худоби, може отримати дотацію від держави у розмірі 2500 гривень за молодняк, віком до 13 місяців. Для отримання грошової виплати слід виконати кілька простих формальностей.

Як інформує прес-служба Уманської РДА, дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Щоб отримати дотацію, власнику теляти слід виконати кілька простих кроків. Спершу варто ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації, далі – підготувати ксерокопії наступних документів:
• паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
• копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
• копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

З цим переліком документів та відповідною заявою звертатися до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади. Після цього у певні строки держава надасть заявнику безповоротну дотацію.

Як зазначають в райдержадміністрації, документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня. За молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, документи приймаються до 1 квітня поточного року, у разі наявності молодняка в господарстві на момент подання документів.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: