Врятуймо життя разом: в Умані пройде благодійний концерт зі збором коштів для онкохворого уманчанина

Byadministrator

Врятуймо життя разом: в Умані пройде благодійний концерт зі збором коштів для онкохворого уманчанина

26 березня у школі №3 в Умані відбудеться благодійний концерт гурту Music Band – Radioactive. Під час заходу збиратимуться кошти для онкохворого уманчанина Андрія Пастушенка. Хлопцю нещодавно зробили пересадку кісткового мозку, і зараз його життя повністю залежить від подальшого лікування.

Два роки тому Андрію Пастушенку поставили діагноз «рак крові». Єдиним шансом на порятунок була пересадка кісткового мозку. Донором став рідний брат Андрія. Трансплантацію вартістю 70 тисяч доларів погодилися зробити у Туреччині, адже в Україні таких можливостей у лікарів немає. Операцію профінансувало Міністерство охорони здоров’я у рамках програми з лікування українців за кордоном.

Проте трансплантація не дала очікуваного результату. Через три місяці в Андрія стався рецидив. Силами рідних, близьких та небайдужих людей вдалося зібрати 80 тисяч доларів на продовження боротьби з хворобою. Спочатку лікування дало позитивні результати, проте вже через кілька місяців у крові Андрія знову було виявлено 44% ракових клітин.

Подальше лікування коштує 45 тисяч доларів. Всі фінансові можливості родини Андрія Пастушенка давно вичерпані. Врятувати життя хлопцю тепер може лише допомога небайдужих людей.

Усі кошти, зібрані під час концерту гурту Music Band – Radioactive підуть на лікування Андрія Пастушенка.

Виступ музикантів триватиме 40-50 хвилин. Прослухати кавери та власні композиції гурту можна за посиланням.

Концерт відбудеться за адресою: м. Умань, вул. Герцена, 26 (Уманська загальноосвітня школа №3). Початок о 17:00.

viber image 2019-03-01  15.36.43

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: