Після невдалої косметичної процедури 28-річна уманчанка втратила зір

Byadministrator

Після невдалої косметичної процедури 28-річна уманчанка втратила зір

28-річна уманчанка Світлана Музика отримала опік кон’юктиви і рогівки лівого ока, що призвело до тяжких наслідків: втрати зору до 35%.

Жінка стверджує, що травмувала їй око місцевий майстер татуажу Анжела Войцехівська.

“Я раніше ходила до неї, – розповідає Світлана, – вона мені робила брівки. Вийшло все дуже гарно, майстер вона дійсно хороший. А 11 січня я вирішила піти до неї на процедуру нанесення стрілочок. Коли Анжела нанесла анестетик, то згадала, що не зробила фото “до”, попросила, щоб я відкрила очі, і препарат потрапив в ліве око. Мені запекло, але майстер запевнила, що це безпечно і нічого страшного в тому немає. І після процедури може спостерігатися набряклість.”

Та за 3-4 години постраждала відчула поколювання в оці і біль. Від ока відділялася плівочка. Наступного дня, в суботу, Світлана відчула погіршення стану: повіка підпухла, око боліло. Вона поцікавилася станом подруги, яка в той же день ходила на процедуру, і вона відповіла, що у неї теж є невеликий набряк, але не так, щоб аж боліло, словом, терпіти можна.

Уже в неділю Світлана забила на сполох: око пекло. Жінка пішла в аптеку, де придбала краплі для очей “Ципрофарм”.

“Якщо я в неділю ще бачила, то в понеділок я вже наосліп пішла до офтальмолога на прийом. Око так пекло, що я без черги зайшла в кабінет. Лікар одразу ж сказав, що в мене опік ІІ або ІІІ ступеню, і це не механічне пошкодження, а хімічне. Я була змушена лягти до лікарні, там я провела тиждень, але краще не ставало.”

Світлана зателефонувала до майстра, пояснила ситуацію, і Анжела Войцехівська обіцяла оплатити лікування, якщо доведеться звертатися до лікаря. Коли Світлана зібрала чеки і попросила повернути кошти в сумі 3 200 гривень, майстер відповіла, що це багато і вона вже згодна повернути половину. Та коли дівчата зійшлися на сумі 2000 гривень і Світлана дала номер рахунку, куди відправляти кошти, ситуація перегралася: майстер Анжела почала стверджувати, що грошей не дасть, і постраждала нічого не доведе.

Світлані довелося звертатися  в Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. ФІЛАТОВА що в Одесі. Там вона провела ще 10 днів.

“Лікування було дуже болісним. Я отримувала по кілька уколів тричі на день, і кожного разу око нестерпно боліло ще годину. Я навіть не знаю, як переказати, що я перенесла.

В інституті прониклися моєю історією. Там я перебувала безкоштовно, гроші з мене брали лише за ліки, за що я їм дуже вдячна. В Умані теж мені правильно призначили лікування, і краплі правильні підібрали в аптеці. Бо якби всього цього не зробили і у відкриту рану потрапила інфекція, око довелося б видалити.”

Ще 14 січня Світлана звернулася із заявою до поліції. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Уже після лікування правоохоронці долучать до справи судово-медичну експертизу і будуть проводити наступні дії щодо розслідування.

Світлана не втрачає надію притягнути до відповідальності майстра татуажу, адже зір відновити вже неможливо.

“Мені не потрібні їх гроші. Як треба, я відмовлюся від компенсації. Мені дуже прикро і образливо, що ці люди роблять вигляд, ніби насправді нічого не сталося. Банально ніхто не вибачився, а мене тепер роблять винною. Моя головна мета: попередити інших дівчат, щоб на моєму прикладі зрозуміли, що в разі чого, вони не зможуть довести своєї правоти, і, як я, зі своїм горем залишаться сам-на-сам.”

В свою чергу майстер заперечує причетність до травмування ока Світлани, власну версію подій вона описала на сторінці у Фейсбук.

Тож правоохоронці тепер будуть встановлювати всі обставини справи, а нам лишається лише робити власні висновки. На жаль, хімічний опік під час нанесення татуажу – це не поодинокий випадок, і такі історії можна зустріти по всій Україні. Вимагайте у свого майстра, щоб перед процедурами він проводив пробу на алергічну реакцію, бо це ваше здоров’я!

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: