Назад у минуле: якою була Умань наприкінці 90-х років

Byadministrator

Назад у минуле: якою була Умань наприкінці 90-х років

Умань 1997 року – це провінційне містечко, в якому ще немає яскравих рекламних вивісок, гулу переповнених центральних вулиць, амбітних проектів та реконструкцій. Місто живе своїм тихим життям, і цього йому достатньо. Воно навіть не підозрює, що через 20 років стане місцем масового паломництва хасидів, а “Софіївка” перетвориться на популярний туристичний об’єкт.

Уманчани ще не знають, що зовсім скоро сквер імені Тараса Шевченка, центральна площа і парк одягнуть нові шати – все для вдячного глядача!

Місто ще не знає про революції. Його розгалужені вулиці носять назви, які через 20 років назавжди замінять нові, як того вимагає історична справедливість. У центрі ще бовваніє бетонна фігура Леніна, і ніхто ще не готовий до того, що в Умані з’явиться інший пам’ятний знак: загиблим героями антитерористичної операції…

Рівні і чисті дороги Умані ще не знають безкінечного потоку транспорту. Містечко ще не позбулося застиглої епохи радянщини, і сьогодні нам здається якимось чудним, інакшим. Але в ньому є своя таїна, яка так і залишиться частиною минулої епохи 90-х, зафільмована автором на кіноплівку.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: