Приватна фірма “КАСКАД-СІТІ” надала уманчанам послуг з утримання чистоти та порядку на 30 мільйонів гривень

Byadministrator

Приватна фірма “КАСКАД-СІТІ” надала уманчанам послуг з утримання чистоти та порядку на 30 мільйонів гривень

Про діяльність приватної фірми “КАСКАД-СІТІ”, яка надає послуги з прибирання та утримування вуличної мережі в Умані, йдеться на сайті Рідний край.

Як впоралися комунальні служби цьогоріч із розчисткою показало соцопитування на сторінці “Електронна громадська приймальня” у Фейсбук. Як би не звітували посадовці про виконану роботу, та все одно громаду міста не задовільнив результат.

Не зважаючи на те, що сніг продовжує лежати на дорогах вулиць та провулків, змушуючи місцевих звертатися до приватних підприємців і витрачати власні заощадження на прибирання, кошти на відповідні послуги були виділені з місцевого бюджету ще наприкінці минулого року, і значна частина їх вже реалізована. Надавачами послуг на утримання вуличної мережі в Умані є кілька головних підрядників: КП “Комунальник” та ТОВ “КАСКАД-СІТІ”. Саме про дуже вже близьку діяльність цих двох контор ми і поговоримо.

“Каскад-сіті” і “Комунальник” – конкуренти лише “для галочки”

Минулого року ми писали про те, що новостворене підприємство “КАСКАД-СІТІ”, у якого вся техніка перебуває в суборенді, виграло вартісні тендери. Основним конкурентом підприємства було КП “Комунальник”, у якого якраз снігоочисна техніка була своя. Але “для галочки” запропонувавши трішки меншу суму за послуги, перемогло новостворене приватне підприємство, яке, між іншим, на той час мало таку ж юридичну адресу, як і “Комунальник”. Збіг? Більше того, “КАСКАД-СІТІ” користувався технікою того ж таки “Комунальника”, про що вказано у супровідній документації.

До чого призвела така “співпраця”?

А до того, що в міського підприємства на даний час є лише одна робоча машина, яка спеціалізована на викачці каналізаційних ям. Решту поношеної старої техніки орендар добив і в неробочому стані повернув власнику. Тепер на балансі КП “Комунальник” наче і є техніка, і воно може обслуговувати місто а по факту – купа брухту, частину якого вже продали. Зараз у “КАСКАД-СІТІ” ніби-то своя техніка з’явилася, і це цілком реально, бо суми, які місто просто так віддало фірмі зі статутним капіталом лише у 10 тисяч гривень просто захмарні. Але про це згодом.

Де керівництво? Що це коїться?

“Чому керівництво “Комунальника” допустило цю вакханалію?” – запитаєте ви. А ми відповімо, що в обох підприємствах замішані ті ж самі люди. Геннадій Левченко, який є засновником “КАСКАД-СІТІ”, судячи зі щорічної декларації, є завідувачем господарством у “Комунальнику”, а його дружина відала бухгалтерією.

Тому цілком зрозуміло, чому склалася така ситуація з комунальними службами. А міське керівництво то все прикриває, і коли містяни скаржаться на неприбрані вулиці, міська рада невтомно продовжує дякувати підряднику за виконану роботу. А все тому, що за неофіційною інформацією Геннадій Левченко – це лише підставна особа, а “КАСКАД-СІТІ” насправді належить заступнику міського голови Сергію Клочку.

А от сам Геннадій Левченко має ще й благодійну організацію, зареєстровану в Луганську. Організація займається наданням іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання. Цікаво, кому він допомагає в окупованому сепаратистами місті, чи не так?

Далі ще цікавіше: про гроші

Якщо послугами ТОВ “КАСКАД-СІТІ” раніше користувався лише Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради, то тепер товариство з обмеженою відповідальністю обслуговує і КП “Комунальник”. Просто для прикладу “Комунальник” замовив послуги з приготування протиожеледної суміші на майданчику навантажувачем, замовляв послуги з доставки щебені, послуги з розсипання протиожеледних матеріалів трактором. Усі ці замовлені послуги можна побачити тут. Ви уявіть, в якому стані зараз знаходиться міське комунальне підприємство, якщо воно не може привезти щебінь, або ж приготувати протиожеледну суміш самостійно? А ми хочемо, щоб вони сніг розчистили і був порядок…

Як би там не було, ТОВ “КАСКАД-СІТІ” вже перемогло у тендерах на загальну суму понад 30 мільйонів гривень!

До речі, сніг “КАСКАД-СІТІ” прибирає цієї зими за майже півтора мільйони гривень. І ця сума не остаточна, так як всі послуги розбили на окремі тендери, а не збили в один кількома лотами. І сума лише буде рости, бо Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради має намір укласти ще не один договір з товариством. На приклад, воно надаватиме послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень за 3 мільйони гривень. Тому якщо уманські мами знову влаштують акцію і підуть самостійно прибирати від сміття вічно загиджений центральний міський парк, то знатимете, хто за це отримав гроші.

Не було б так сумно розуміти масштаби діяльності та відповідальності, які взяло на себе ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, якби вони дійсно з усіма зобов’язаннями справлялися. Якби місто було безпечним для водія і пішохода взимку, і чистим та доглянутим влітку. Та ми цього не маємо. Тому просимо відповідні органи перевірити діяльність міських посадовців та підрядників, які нехтують потребами міста і відкрито відмивають на чистоті та порядку мільйони.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: