УВАГА! Допоможіть врятувати прикутого до ліжка підлітка

Byadministrator

УВАГА! Допоможіть врятувати прикутого до ліжка підлітка

Допомоги небайдужих потребує 15-річний Владислав Варченко із села Ятранівка Уманського району. Після жахливої ДТП хлопець став прикутим до ліжка, він не відчуває нижньої частини тіла, але лікарі дають йому гарні прогнози – хлопець може звестися на ноги.

Для цього йому потрібно пройти тривалу реабілітацію в “Науково-практичному центрі нейрореабілітації “Нодус”, що в Броварах. Ціна за один день перебування в центрі складає від 2500 до 5000 гривень. Для хлопця курс реабілітації триватиме близько 4 місяців, а це – сотні тисяч гривень.

Владислава виховує лише мама. Жінка працює медичною сестрою в дошкільній установі і з її заробітками можна за реабілітацію навіть не думати. Лише стороння підтримка – це єдина можливість врятувати хлопця, на яку сім’я покладає великі надії.

Нагадаємо, у листопаді Владислав Варченко, керуючи мотоциклом, врізався в автомобіль. Внаслідок зіткнення хлопець отримав перелом шийного відділу хребта із забоєм спинного мозку. В Черкаській обласній дитячій лікарні йому встановили титановий імплант в шийний відділ хребта. Владислав кілька тижнів перебував в реанімації. Нині він знаходиться у відділенні травматології.

Допоможіть врятувати хлопця!

Реквізити для допомоги:

картка банку “ПриватБанк” 4149 4390 0507 6876, Варченко Наталія (мама)

або картка банку “ПриватБанк” 5168 7573 7826 6060 Черниченко Роман (дядько Влада)

Номер телефону для зв’язку: 098 224 34 04

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: