Уманчани, які потрапили під російські санкції: хто вони?

Byadministrator

Уманчани, які потрапили під російські санкції: хто вони?

Сьогодні ми повідомляли, що 25 грудня Російська Федерація оприлюднила розширений перелік українських компаній та осіб, що потрапили під спеціальні економічні санкції.

До списку “неугодних” потрапили двоє уродженців УманіМамчур Юлiй Валерiйович 1971 р.н., Ренський Сергiй Олександрович 1970 р.н.

Ми вирішили поцікавитися, що знає про цих людей світова мережа Інтернет.

Мамчур Юлiй Валерiйович – український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил ЗС України, командир 204-ї бригади тактичної авіації. Народний депутат України.

4 березня 2014 р. полковник Юлій Мамчур, очолюючи колону українських військових, проривався крізь оточення на аеродром “Бельбек” під Севастополем. Військовослужбовці мали намір потрапити на свої робочі місця. В руках несли 2 прапори – державний український та знамено Севастопольської бригади тактичної авіації ім. О. Покришкіна. Співали гімн України. У відповідь військові без розпізнавальних знаків, що заблокували входи на об’єкт, відкрили попереджувальний вогонь з автоматів та заявили, що в разі непокори будуть стріляти по ногам. Шляхом переговорів Юлію Мамчуру вдалося домовитись про те, щоб диспетчерів пропустили на аеродром.

22 березня російський БТР протаранив ворота та увірвався на територію частини. На ультиматум від нападників, а саме очистити територію частини, Мамчур відповів, що не може залишити територію частини без наказу з Києва та звернувся до підлеглих із закликом залишатись вірними присязі. Того ж дня полковника викрали. Через 5 днів після звільнення з полону, Мамчур заявив, що його 3,5 доби протримали в одиночній камері та намагались переконати перейти на службу в російську армію. Після передислокації з Криму військова частина Юлія Мамчура продовжує нести службу в Миколаєві.

Ренський Сергій Олександрович – генеральний директор фармацевтичної компанії “Технолог” в Умані.

Судячи із списку, російська влада значно обмежила співпрацю з українськими виробниками лікарських препаратів та засобів. Крім того, Сергій Олександрович відомий в Умані як волонтер. Тому, можливо, саме через ці дві обставини на бізнесмена наклали санкції.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: