Виконавчою службою більше року не проводяться належні дії у 4 виконавчих провадженнях – Прокуратура

Byadministrator

Виконавчою службою більше року не проводяться належні дії у 4 виконавчих провадженнях – Прокуратура

Начальником Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області більше року не проводяться належні виконавчі дії у 4 виконавчих провадженнях щодо конфіскації майна, що призводить до тривалого невиконання судових рішень на користь держави. За це його було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

При проведенні перевірки прокуратурою було встановлено, що державними виконавцями Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області допускаються порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження» при виконанні конфіскації майна у кримінальних провадженнях.

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури  20.06.2018 внесено письмову вказівку начальнику Головного територіального управління юстиції в Черкаській області з вимогою усунення виявлених порушень та притягнення осіб, які їх допустили  до дисциплінарної відповідальності.

За результатами розгляду вказівки прокуратури 14.12.2018 до дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника Монастирищенського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: