“Дороги смерті” на Уманщині більше немає

Byadministrator

“Дороги смерті” на Уманщині більше немає

8 грудня на автодорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка відбулося відкриття оновленої ділянки, що сполучає Умань та Христинівку. Майже 28 км шляху в народі раніше називали “дорогою смерті” через високу концентрацію ДТП, головна причина яких – аварійність автошляху.

Як повідомляє прес-служба САД у Черкаській області, роботи виконувало підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ». Загалом було задіяно 110 одиниць техніки та механізмів. Роботи з реконструкції шляхопроводу розпочалися у червні 2018 року, тривалість реконструкції – 6 місяців.

Під час реконструкції шляхопроводу було розширено проїзну частину, облаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано водовідведення, облаштовано тротуари, влаштовано нове бар’єрне та перильне огородження, влаштовано залізобетонну монолітну плиту, деформаційні шви, влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Крім того, було повністю реконструйовано старий шляхопровід через залізничну колію на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12. Через свою аварійність міст створював потенційну небезпеку учасникам дорожнього руху, тому було вирішено збудувати новий.

Цьогоріч відновлено та введено в експлуатацію 27,7 км автодороги, наступного року планується відновити ще 7 км та провести реконструкцію шляхопроводу на 520-му км. Виділенню коштів на  сприяв народний депутат України Антон Яценко.

«Як народний депутат та співавтор Закону №1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд, висловлюю подяку Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що відреагували на мої звернення щодо вирішення цього питання й за те, що, вперше за всю історію України, приділяють таку значну увагу будівництву та ремонту доріг нашої держави», ― зазначив Антон Яценко  на своїй сторінці у Facebook.

Відео: інформаційна агенція “Умань-медіа”

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: