Сестри з Умані готові до участі у національному чемпіонаті України з кондитерського мистецтва

Byadministrator

Сестри з Умані готові до участі у національному чемпіонаті України з кондитерського мистецтва

Не так давно ми розповідали про 23-річну Марину Собко з Умані: кондитер завдяки власній професійній майстерності досягла висот і потрапила  до вісімки кращих кондитерів України за версією проекту “Король десертів” телеканалу 1+1.

Тоді ж Марина поділилася з нами власною мрією: представляти Україну на чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва у Франції в 2020 році. І ось така бажана поїздка стала на крок ближче – уманчанка у фіналі першого відбіркового туру національного чемпіонату України серед жінок.

Наступний вирішальний етап відбору відбудеться 28 грудня. Із 12 претендентів на першість лишиться лише 8, які будуть приймати участь у чемпіонаті України.

“Чемпіонат дуже серйозний і відповідальний, дуже складний і справедливий. Тільки кращі із кращих займуть місця членів журі і строго судитимуть учасників”, – розповідає кондитер.

Усі учасники отримали завдання: представити на огляд скульптуру із шоколаду. Саме цей конкурс вирішить долю творців солодкого мистецтва.

“У мене є місяць на підготовку. Місяць, щоб створити кращу скульптуру. Поки я не можу сказати, що це буде, але скажу інше: я постараюся зробити її максимально креативною, незвичною і стильною.”

Варто зауважити, що разом з Мариною за першість боротиметься її старша сестра Тамара Собко. Тож наші красуні не зупиняються на досягнутому і упевнено крокують до вершини свого власного Олімпу.

“Конкуренції між нами абсолютно немає. Сестра навпаки дуже рада за мене, що я в 12-ці. Насправді все буде дуже цікаво, але вибір залишається за суддями. Ми максимально проявимо свою майстерність. Якщо чесно, ми в такій ситуації вперше, але, не дивлячись ні на що, ми завжди підтримуємо одна одну. Мені морально легше, коли я відчуваю підтримку сестри, тим більше, коли вона поряд,” – поділилася своїми переживаннями Марина Собко.

Матимемо велику надію, що зовсім скоро імена уманчанок зазвучать на міжнародному рівні, а поки радіємо разом з родиною Собко і віримо в їх перемогу!

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: