Уманські депутати не підтримали звернення до президента щодо негайного скасування постанови про підвищення ціни на газ для населення

Byadministrator

Уманські депутати не підтримали звернення до президента щодо негайного скасування постанови про підвищення ціни на газ для населення

 26 жовтня відбулася позачергова сесія Уманської міської ради. 

На сесії розглядалося звернення депутатів Уманської міської ради VII скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Не зважаючи на всю важливість питання, у залі були відсутніми міський голова Олександр Цебрій, перший заступник міського голови Олександр Клочко, також не було у повному складі депутатських фракцій «Відродження» та «Солідарність» від БПП.

Чому депутати проігнорували звернення – незрозуміло. Таке неспрацювання уманської міської ради наштовхує на висновок, що депутати грають у якісь свої підкилимні ігри або ж виконують чиїсь вказівки “згори”, тим самим прирікаючи місцеве населення на бідність.

Нагадаємо, кабінет міністрів на засіданні вирішив підвищити ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року на 23,5% Згідно з прийнятою постановою, ціна газу становитиме 8,550 грн за куб. метр і це не остаточна цифра.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: