В Умані затримано керівника енергомереж за хабарництво

Byadministrator

В Умані затримано керівника енергомереж за хабарництво

20 жовтня керівнику районного підприємства електромереж ПАТ «Черкасиобленерго»  Уманською місцевою прокуратурою було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. 

Встановлено, що 19 жовтня керівник одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго» вимагав від підприємця 5 тисяч доларів за “сприяння” у підприємницькій діяльності. Для передачі хабаря було залучено посередника.

Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області незаконні дії було припинено.

Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за  ч.4 ст.368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми). Порушнику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії. Обумовлену суму коштів у посередника правоохоронцями вилучено.

Начальника РЕМ встановлено та затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного злочину. До суду направлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: