Уманський танцювальний колектив виборов Гран Прі на Всеукраїнському фестивалі

Byadministrator

Уманський танцювальний колектив виборов Гран Прі на Всеукраїнському фестивалі

20 жовтня 2018 року в м. Київ у приміщенні концертної зали КНУБА проходив Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Зоряна брама”. На фестиваль з’їхались 45 танцювальних колективів з різних куточків України, щоб позмагатись у хореографічній майстерності.

Місто Умань на фестивалі представляв хореографічний колектив “Крок вперед”, у складі 72 учасників. Колектив представив 6 танцювальних номерів, серед яких був і один прем’єрний. Результатом даного конкурсу стало отримання трьох 1-х місць, двох 2-х місць та у підсумку – найвищої нагороди конкурсу-премії Гран Прі. Про це йдеться на сайті міської ради.

Хореографічний колектив ” Крок вперед” – (керівник: Вікторія Глобчак) м. Умань. Налічує більше 200 учасників віком від 3 до 15 років. Є неодноразовим учасником та переможцем фестивалів та конкурсів не лише в Україні, а й закордоном. Колектив є засновником Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “GLOBAL – DANCE “, що проходить щорічно в Умані.

Колектив не зупиняється на досягнутому і уже у листопаді вирушає на наступний конкурс. А вже 1 грудня у приміщенні МБК “Крок вперед” святкуватиме своє 8-річчя і щиро запрошує на свій звітний концерт усіх поціновувачів мистецтва хореографії.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: