Депутатська група Уманської міської ради вимагає відсторонення від посад чотирьох держслужбовців

Byadministrator

Депутатська група Уманської міської ради вимагає відсторонення від посад чотирьох держслужбовців

В Умані депутатська група «ЗА УМАНЧАН», до складу якої входять представники партій “Укроп”, “Відродження”, “Батьківщина” та “Свобода”, зареєструвала в Єдиній системі місцевих петицій вимогу відсторонити від посад держслужбовців: Сергія Клочка, Ірину Гордієнко, Ніну Коломієць та Олега Корніюка.

Нагадаємо, 8 жовтня перед початком сесії Уманської міської ради виступили жителі мікрорайону БабКП з вимогою відмінити рішення виконавчого комітету та припинити розробку проекту, що стосується будівництва нових кіосків на Михайлівській. Від імені громади виступив депутат Олександр Колесник. Того ж дня відбулася виїзна зустріч із заступником міського голови Сергієм Клочком та начальником відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради Олегом Корніюком.

А вже через 2 дні на Олександра Колесника як на приватного підприємця, власника компанії “Умань-експрес”, надійшла скарга. У документі вказано, що 2 жовтня на громадянина Черненка мало не здійснив наїзд автобус, що виїжджав із комплексу, де обслуговується транспорт.

Але хто саме цей громадянин Черненко і чи взагалі такий існує – сказати складно, адже за адресою його проживання, вказаною у скарзі, розташована недобудова, телефонного номера для зворотнього зв’язку немає.

Звернення чомусь надійшло не до правоохоронних органів, а на ім’я головного спеціаліста державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради Ростислава Шпильового. Скаржник вимагає перевірити законність розташування цього комплексу.

Між собою депутати жартують, що цю скаргу написав сам Сергій Клочко. Вони навіть мають на меті провести почеркознавчу експертизу. А до розслідування справи долучити правоохоронців, так як вважають скаргу так-званого громадянина Черненка нічим іншим, як методом тиску на Олександра Колесника.

В якості протесту депутатською групою було зареєстровано петицію з вимогою відсторонити посадових осіб, що можуть бути причетними до фальсифікацій, пов’язаних із продажем земельних ділянок та незаконним будівництвом кіосків на Михайлівській.

 

Ознайомитися з текстом петиції можна за посиланням:

https://e-dem.in.ua/uman/Petition/View/22

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: