На Уманщині збирають продукти для самотніх пенсіонерів

Byadministrator

На Уманщині збирають продукти для самотніх пенсіонерів

На Уманщині в селі Рижавка діє стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування. У цьому закладі проживають самотні пенсіонери, що не мають змоги забезпечити себе найнеобхіднішим: житлом, харчуванням, ліками. По суті це останнє пристанище для більшості дідусів та бабусь, які змушені доживати свій вік під наглядом соціальних працівників. 

Утримується установа за рахунок коштів місцевого бюджету, пенсійних відрахувань та благодійних коштів.

Щорічно протягом вересня – жовтня на Уманщині організовують благодійну акцію «Добро починається з тебе» по збору овочів та фруктів для надання допомоги мешканцям Рижавського стаціонарного відділення територіального центру.

Акція спрямована не тільки на те, щоб допомогти закладу заготовити овочі на зиму, а й привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку, закликати до милосердя.

Милосердя й увагу до підопічних необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Для них – це не лише краплина уваги, але і океан доброти, невимовне почуття вдячності і щастя.

Цьогоріч керівництво закладу та району висловлює особливу подяку підприємцям та керівникам господарств: ФГ АФ «Базис» – Осадчому В.О., ПОСП «Уманський тепличний комбінат» – Гордію М.В.,  АФ «Орієнтир  Агро Б» – Бойку Р.Б., ФГ «Хорста» – Хорохоньку С.В., ФГ «Імпульс» – Пастушенку М.В.

 

 

Якщо ви маєте можливість допомогти самотнім пенсіонерам, завітайте за адресою: вул. Набережна, 59, с. Рижавка, Уманський район.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: