КП «Уманьводоканал» зобов’язалося погасити заборгованість перед ПАТ “Черкасиобленерго”

Byadministrator

КП «Уманьводоканал» зобов’язалося погасити заборгованість перед ПАТ “Черкасиобленерго”

 

ПАТ «Черкасиобленерго» стикнулося з проблемою багатомільйонної заборгованості за спожиту електроенергію  комунальними підприємствами, до списку яких потрапило КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради, що на 01.09.2018 року мало заборгованості в розмірі 6 839 801, 53 грн. Про це інформує прес-служба акціонерного товариства.

Такий стан справ вимагав від ПАТ «Черкасиобленерго» вжити заходи по обмеженню постачання електричної енергії на електроустановки споживачів.

Застосування заходів у вигляді знеструмлення об’єктів Cпоживачів, які приймають участь у забезпеченні водопостачання до осель побутових споживачів та соціально-значимих об’єктів, призвело до виникнення соціальної напруженості в Умані.

Через припинення постачання електричної енергії, від керівників таких підприємств йшли численні письмові звернення до усіх можливих контролюючих та державних установ із проханням втрутитись у ситуацію для врегулювання питання заборгованості.

ПАТ «Черкасиобленерго» розуміючи усі труднощі, пов’язані з вирішенням питань погашення заборгованості за спожиту електричну енергію, та приймаючи до уваги чисельні гарантійні листи, що надходили як від керівників споживачів-боржників, так і від керівників відповідних міст та районних адміністрацій, а також рекомендації НКРЕКП, запропонувало проекти договорів реструктуризації електричної енергії. Так, проектами договорів передбачено реструктуризацію заборгованості на терміни 18 – 20 місяців, із сумами погашення, що визначені як мінімально можливі для забезпечення платоспроможності таких споживачів. В результаті проведеної роботи, 28 вересня 2018 року, було укладено Договори про реструктуризацію заборгованості №№ 922-01/22-18 та 923-01/22-18, відповідно з КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради та КП «ВодГео» (м. Сміла).

Коментувати ситуацію і розповісти про стратегію з погашення боргу у КП “Уманьводоканал” відмовилися.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: