У селі Доброводи місцевий підприємець за власний кошт придбав ноутбук, аби селяни мали змогу заключати договори з сімейними лікарями

Byadministrator

У селі Доброводи місцевий підприємець за власний кошт придбав ноутбук, аби селяни мали змогу заключати договори з сімейними лікарями

Реформування системи медичної галузі в розпалі. Сьогодні кожен українець обирає для себе сімейного лікаря. 

Аби реєстрація декларації між пацієнтом і лікарем первинної медичної допомоги пройшла успішно, потрібно організувати доступ уповноваженої особи закладу ПМД до комп’ютера з виходом в Інтернет, адже реєстрація відбувається в електронному режимі через спеціальну програму в системі eHealth.

Для жителів села Доброводи це стало проблемою: на базі фельдшерсько-акушерського пункту не було комп’ютера, тому громада змушена була б їхати до районної лікарні чи дмитрушківської амбулаторії, а це зайва витрата часу та коштів.

Завдяки місцевому приватному підприємцю Іванові Любченкові проблему було вирішено. Він придбав за власний кошт ноутбук і передав його у користування завідуючій ФАП Юлії Зозулі.

“Дякуємо Іванові Івановичу за те, що прислухався до нас, не проігнорував. Наші односельці отримали змогу підписати декларацію з сімейним лікарем по місцю проживання і без зайвих клопотів,” – додала Юлія Зозуля.

На сьогоднішній день майже 80% мешканців села Доброводи Уманського району уклали декларації з сімейними лікарями.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: