Стало відомо, чому не продовжуються роботи з реконструкції центральної площі в Умані

Byadministrator

Стало відомо, чому не продовжуються роботи з реконструкції центральної площі в Умані

В Умані під час проведення робіт з реконструкції центральної площі міста утворилося провалля, що веде у розгалужене підземелля. Хто створив ходи і з якою метою – достеменно невідомо, але така знахідка не лишилася поза увагою істориків, археологів та викликала жваве обговорення у суспільстві.

Експертна комісія досліджувала історичну цінність цього об’єкту, проте жодного заключення досі немає. А це означає, що будь-які ремонтні роботи проводити не можна.

Як повідомляють журналісти телеканалу Україна, у мерії міста в даний час вивчають знахідку і роздумують над її долею.


“Фахівці виїжджали на місце двічі, двічі обстежували даний провал, брали зразки як грунту, так і цегляної кладки. Ми ще чекаємо висновок археологічної служби, де нам вкажуть, що ж в подальшому можна зробити з цим підземеллям – або тут буде музей, в який зможуть заходити туристи, безпосередньо спускатися, або ми накриємо підземелля якимось скляним куполом”, – розповів начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради Умані Віталій Харченко.

Тож поки експерти не завершать всі необхідні процедури, що дозволять облаштувати знахідку, реконструкція тимчасово зупинилася.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

1 Comment so far

ГаннаPosted on1:42 pm - Вер 2, 2018

Громадське Умань, а чому в статті немає фото самої площі зараз? Дуже інформативно було б! Чи діє заборона на опублікування такого неподобства?

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: