Роботодавці Паланської ОТГ забезпечують роботою уманчан

Byadministrator

Роботодавці Паланської ОТГ забезпечують роботою уманчан

На цей час на Уманщині утворено одну об’єднану територіальну громаду — це Паланська сільська рада, в яку входить сім сіл.

Щотижня фахівці районної філії Центру зайнятості з робочими візитами відвідують громаду та обговорюють питання щодо організації тимчасових та громадських робіт на території, укладають договори соціального спрямування. Так, протягом січня-липня 2018 року 43 безробітних уманчан взяли участь у громадських роботах на території населених пунктів сіл Паланка, Берестівець, Томашівка, Громи та Максимівка. На проведення таких робіт з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету було виділено по 76 375 грн.

Також налагоджено співпрацю і щодо створення нових робочих місць та легалізації зайнятості населення. Завдяки ринкоутворюючим підприємствам, які діють на території громади, з початку року забезпечено роботою 163 колишніх безробітних, 94 особи задіяно до робіт тимчасового характеру, 23 безробітних пройшли професійне навчання та працевлаштовані на постійне місце роботи.

За інформацією Уманської районної філії Черкаського ОЦЗ

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: