ПОТРІБНА ДОПОМОГА: у дівчинки з Уманщини виявили гострий лейкоз

Byadministrator

ПОТРІБНА ДОПОМОГА: у дівчинки з Уманщини виявили гострий лейкоз

Збір коштів припинено. Дитина померла. Щирі співчуття рідним.

Шевчук Анна Дмитрівна, 21.12.2005 р. н., проживає в Черкаській обл., Уманського р-н, с. Родниківка
15 серпня 2018 року Ані поставили страшний та не втішний діагноз ГОСТРИЙ МІЄЛОМОНОЦИТАРНИЙ ЛЕЙКОЗ, М4, ФАБ-варіант, 1 гострий період. (РАК КРОВІ)


Наразі дитина знаходиться на стаціонарному лікування у КЗ «Черкаському обласному онкологічному диспансері» м. Черкас. Кожного дня проводяться лікувальні заходи та отримує хіміотерапію. Лікарі говорять, якщо в найближчий час (до 3-ох місяців)захворювання не ввійде у стан ремісії, то дитина потребуватиме якнайшвидшої операції по пересадці кісткового мозку, яку проводять, нажаль, лише закордоном. Вартість операції становить 120 000,00 євро. Це не підйомна сума для мами Ані.

Мама цієї милої дитини, Шевчук Ольга Юріївна, – мама 3-ох чудових дітей ( ще два маленьких хлопчика Давід та Артем). Вона одинока мама і коштів для лікування у неї немає.


Тому просимо, благаємо всіх не байдужих допомоги. Кожна копійка зараз для цієї родини на рахунку. Адже кожного дня ця дитина потребує дорогого лікування ( в день йде 1500,00-2000,00 грн) і це не враховуючи дорогих хіміопрепаратів.
Надія залишається лише на Бога та на небайдужих людей.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: