В Уманському міськрайонному суді стан розгляду справ фактично стоїть на місці

Byadministrator

В Уманському міськрайонному суді стан розгляду справ фактично стоїть на місці

В Уманському міськрайонному суді працює 11 суддів, проте на сьогоднішній день стан розгляду справ фактично стоїть на місці.

Уманчани скаржаться, що через судову тяганину мають додаткові клопоти і несуть збитки.

Приміром, на минулому тижні розглядати справи взагалі було нікому, сьогодні розглядом справ займається лише одна суддя. На 150 тисяч населення міста і району це не дозволяє виконувати функції суду у повному обсязі, а той обсяг роботи, що виконується, – мізер на загальному фоні. Це фактично унеможливлює дотримання встановленого законом строку розгляду справ.

Варто зауважити, що згідно з частиною 1 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ) адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі, якщо інше не встановлено цим Кодексом. Справи щодо прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби розглядаються та вирішуються протягом розумного строку, але не більше двадцяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Згідно з частиною першою статті 157  Цивільним процесуальним кодексом України суд розглядає цивільні справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі.

Кримінальна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: