В Умані планують підняти тарифи на централізоване опалення

Byadministrator

В Умані планують підняти тарифи на централізоване опалення

На сайті Уманської міської ради з’явилося повідомлення про намір здійснити зміну діючого одноставкового тарифу на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення Уманського комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго».

Необхідність змінити тариф виникла в зв’язку із значним ростом цін на складові собівартості тарифу.

Як зазначається у повідомленні, «Витрати на утримання відділу збуту» – в діючих тарифах складали 7,415 грн./Гкал, в планових  –  13,951 грн./Гкал (збільшення на 88%).  Решта витрат – зросла на 75%.  Це витрати на оплату праці з відрахуваннями на соціальні заходи, обслуговування оргтехніки, програмне забезпечення відділу,  виступи на радіо та телебаченні, витрати на канцтовари.

Послуги банків зросли на 10%.

В разі, якщо тарифи залишаться збитковими – підприємство не зможе розрахуватися за природний газ з  постачальником  та вести фінансово-господарську діяльність.

Уманське комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго» виконало розрахунки тарифів на теплову енергію та на послугу з централізованого опалення для населення. Розрахунки передано для розгляду виконавчому комітету Уманської міської ради.

Так за новим тарифом вартість теплової енергії зросте на 142,25 грн, вартість послуги з централізованого опалення для споживачів із засобами обліку зросте на 156,22 грн, вартість послуги з централізованого опалення для споживачів без засобів обліку зросте на 1,65 грн.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовій формі протягом 7-ми календарних днів з дня повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію та на послугу з централізованого опалення за адресою: вул. Тищика,12а м. Умань з 8 години до 17 години (крім суботи та неділі), або на електронну адресу umanteplo@ukr.net.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: