Міська влада висловила своє незадоволення роботою підрядника з вивезення побутових відходів

Byadministrator

Міська влада висловила своє незадоволення роботою підрядника з вивезення побутових відходів

Жителі Умані скаржаться на порушення графіку вивезення побутових відходів у різних районах міста.

Як повідомляють самі ж уманчани, гори сміття під розпеченим сонцем випромінюють жахливий запах, під ними утворюються річки з бруду. Проблем додають безпритульні тварини, які в пошуках поживи розривають пакети зі сміттям.

Відповідальність за вивезення відходів в Умані покладено на ТОВ “Екоклінер”. Сам підрядник пояснює затримку в роботі поломкою техніки.

Уманський міський голова Олександр Цебрій відреагував на скарги містян і направив підряднику лист-попередження, в якому піднімається питання щодо розірвання угоди між міською радою та ТОВ “Екоклінер”, якщо компанія найближчим часом не налагодить роботу.

У ТОВ “Екоклінер” це вже не перше попередження від керівництва міста. У грудні цього року перший заступник міського голови Сергій Клочко на терміновій нараді з представниками компанії щодо несвоєчасного вивезення відходів по місту, а також неприбрані сміттєві майданчики заявив, що міська влада готова прийняти радикальні міри і розірвати договір з підрядником. Проте ситуація швидко вирішилася.

Варто зауважити, що уманське підприємство займається вивезенням ТПВ і по місту Тальне. Як стало відомо з власних джерел, у сусідньому місті на роботу “Екоклінера” нарікань немає і відходи вивозяться за графіком.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: