“Випадки з болем у руках і ногах, коли людям ставало краще ще тут, на цьому місці, я й не рахую. Їх дуже багато.” – очевидець про зцілення хворих у долині Миколи Чудотворця

Byadministrator

“Випадки з болем у руках і ногах, коли людям ставало краще ще тут, на цьому місці, я й не рахую. Їх дуже багато.” – очевидець про зцілення хворих у долині Миколи Чудотворця

В Уманському районі існує місце масового паломництва: жителі близьких і далеких міст, сіл з усієї України їдуть у  Коржовий Кут за зціленням тіла та душі, наповненням Живою Енергією, або ж просто для відпочинку від буденної рутини на лоні тихої природи. Благодатну атмосферу створює містичне місце – “камені”, як його називають в народі.

Унікальність цього природного явища полягає в тому, що на камені якимось чином утворилися виямки у вигляді слідів людських стоп. Віряни впевнені, що ці сліди залишив Миколай Чудотворець і вони наділені здатністю зцілювати від хвороб, загоювати душевні рани, дарувати здійснення найсокровенніших бажань.

Місцевий житель Валерій Владиславович ще з 2007 року наглядає за долиною. Ця місцина включена до переліку об’єктів зеленого туризму Уманщини і користується великою популярністю. Про існування так званих “слідів” старожили знали дуже давно, але це ніколи не набувало особливого розголосу. Після того, як до каменя виник інтерес, вчені взялися його досліджувати. Після завершення геологічних процесів походження слідів встановлено не було. Більше того, вони утворилися задовго до появи людини як виду на планеті. На сьогоднішній день відомо про 3 місця із закам’янілими слідами – це одне з них.

Валерій Владиславович привітно зустрічає приїжджих, охоче спілкується з гостями. Люди, що вірять в божественне походження слідів на камері, можуть придбати у церковній лавці атрибути і з молитвами усамітнитися в капличці. Інші віддають перевагу безпосередньому перебуванню на слідах і проводять по кілька годин на камені, заряджаючись енергією.

“Людей приїздить дуже багато. Ми підрахували, що на камені може поміститися до 40 осіб. Комусь вистачає 15 хвилин провести тут, інші можуть затриматися і на кілька днів. Але, від’їжджаючи, переважна більшість паломників відчуває полегшення,” – розповідає Валерій Владиславович.

Нас, як і кожного читача, цікавило одне питання: чи справді після перебування на цьому місці люди зцілюються від хвороб? Чоловік стверджує, що це правда. Особисто для себе він веде таку-собі внутрішню статистику. Коли приїжджі йому довіряються і розповідають, з яким недугом зіштовхнулися, то він просить повідомити, чи стало людині краще. І в більшості випадків хвороби відступають: якщо не назовсім, то хоча б відчувається фізичне полегшення.

“Я знаю про випадки, коли людям відміняли операції по онкологічних захворюваннях. Маючи злоякісні утворення, хворі їхали до цього місця, сиділи на камені, молилися. А з часом мені телефонували і повідомляли радісну й приголомшливу звістку: хвороба відступила, утворення зникло!

Не так давно у нас побував чоловік, якому це місце наснилося. Останнім часом він має хворобу спини, без знеболюючих уколів не обходився. А уві сні йому хтось сказав, щоб той їхав у Кут на камінь. Через Інтернет він знайшов, що то за Кут такий і де той камінь. Приїхав. Ось уже певний час він не приймає знеболювальних, бо вони йому не потрібні.

А от випадки з болем у руках і ногах, коли людям ставало краще ще тут, на цьому місці, я й не рахую навіть. Їх дуже багато. Зняти набряки часом вистачає і 15 хвилин.”

Дуже часто на місце паломництва приїздять сім’ї, у яких немає дітей.

“З 2007 року у сім’ях, які на цьому місці просили дітей, народилося 5324 немовлят. Із них шість випадків – двійнята, незабаром народяться сьомі. І це при тому, що в роду ні батька, ні матері, двійнят раніше не було.”

Валерій Владиславович постійно перебуває у долині. Він облаштував місце, де приїжджим можна заночувати. Сам збирає цілющі трави, сушить їх на чай. З тими, хто побував на унікальному місці, підтримує зв’язок, а хто їде вперше – проконсультує, як краще доїхати, ознайомить з усіма хвилюючими питаннями.

“Я розумію, що люди не завжди вірять у зцілення, у мої розповіді. Це треба самому приїхати сюди, побути, відчути і побачити на власні очі,” – додає Валерій Владиславович.

Чи справді ці утворення на камені мають божественне походження? З усією певністю сказати не можна. Хто вважає себе релігійною людиною, той, звісно, бачить у них такий-собі подарунок неба, до якого можна торкнутися і відчути на собі благодать. Скептики, які не вірять у можливість матеріального прояву духовного світу, все спирають на людську психологію і гру уяви та збіг обставин. Але в будь-якому випадку варто поїхати самому і переконатися в першу чергу для себе, що місце дійсно випромінює особливу позитивну енергетику, якої часом нам не вистачає.

 

З усіма додатковими питаннями можна звернутися безпосередньо до Валерія Владиславовича за телефоном: 097 15 314 65 або 063 84 026 23.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: