На Уманщині проведено семінар-навчання з розвитку туризму

Byadministrator

На Уманщині проведено семінар-навчання з розвитку туризму

З метою пошуку шляхів перетворення населених пунктів району на конкурентоспроможне туристичне середовище 2 та 3 серпня 2018 року на Уманщині проведено семінар-навчання на тему «Уманщина: розвиток через туризм».

Про це повідомляє прес-служба Уманської РДА.

Захід організований силами Уманської районної державної адміністрації та районної ради за сприяння Уманського національного університету садівництва (на його базі і відбувся захід) та НДП «Софіївка». У ньому взяли участь голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана  Супрунець, заступник міського голови м. Умань Жанна Лозінська, ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко, директор НДП «Софіївка» Іван Косенко, депутати районної ради, сільські голови, майстри народних ремесел, представники бізнесу, громадські активісти, експерти, власники агросадиб, закладів розміщення та харчування, активна молодь та всі охочі розвивати туристичну галузь на території району. Всього – майже дев’ять десятків осіб.

Вітаючи присутніх, Євгеній Данченко відмітив, що проведення такого заходу із залученням фахівців туристичної галузі, провідних науковців, професійних майстрів створює можливість не лише обговорити туристичний розвиток району, а й поділитися досвідом, обмінятися ідеями та думками.

«Напрямок розвитку туризму – це відкрите поле роботи і ми з вами повинні розуміти, що потрібно зробити для того, щоб турист приїхав відвідати туристичні окраси нашого району. А для цього, в першу чергу, потрібно створити відповідні умови – гарні дороги, змістовний туристично-інформаційний центр, посилення інформаційної роботи щодо підвищення іміджу району», – сказав Євгеній Михайлович.

Цього дня учасники заходу мали змогу почути провідних спікерів з розвитку туристичної галузі, власників приватних агросадиб з різних куточків України, які поділилися історією успіху власної справи, та побачити презентації власників садиб, що зараз активно діють на Уманщині.

У рамках заходу також пройшли виставки-ярмарки, де були представлені вироби народних промислів, унікальні авторські ляльки, картини.

Другий день семінару носив практичну цінність, адже всі бажаючі мали змогу на власні очі побачити туристичні принади Уманщини на двох туристичних маршрутах.

Проведення такого заходу дало змогу напрацювати перспективні напрями для подальшого ефективного розвитку туристичної галузі на Уманщині.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: